Home SHQIPERIA Prokurori Ndoja dëshmon në seancën ndaj Redjan Rrajës: Objektivi kam qenë unë, e tregojnë pamjet e makinës, më shqetësuan deklarimet e kryeministrit (FOTO)

Prokurori Ndoja dëshmon në seancën ndaj Redjan Rrajës: Objektivi kam qenë unë, e tregojnë pamjet e makinës, më shqetësuan deklarimet e kryeministrit (FOTO)

0
Prokurori Ndoja dëshmon në seancën ndaj Redjan Rrajës: Objektivi kam qenë unë, e tregojnë pamjet e makinës, më shqetësuan deklarimet e kryeministrit (FOTO)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Sot është zhvilluar seanca ndaj Redjan Rrajes dhe Arjol Halilajt. Në seancën e sotme ka dëshmuar edhe prokurori Arjan Ndoja.

Arsyet se pse më kanë qëlluar e dine keta objektivi kam.qene une dhe ketë e tregojnë edhe pamjet e makines.

Ndoja : Nuk kam patur asnjë shqetësim para se të ndodhtë ngjarja vetëm deklarimet e bëra nga kryeministri dhe zv.kryeministri.

Sipas Ndojes plumbat jane qelluar nga ana ku ai ishte ulut si pasagjer e kjo e tregues se ai ka qene shenjestra e atentatit. Keto foto i deklaroi edhe ne gjykae. Makina eshte qelluar nga pas dhe anash. Kjo vertetohet edhe nga pamjet.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë