Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Kryedemokrati Lulzim Basha dhe ish-lideri Sali Berisha do të merren në pyetje në lidhej me protestën e 8 janarit. Lajmin e bën të ditur burime për ABC news nga prokuroria ndërsa të dy do të thirren në cilësinë e deklaruesit.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë