Protesta e qytetarëve për rritjen e çmimeve, kush është deputetja e PD-së që iu bashkua (EMRI+FOTO)

trd.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi i është bashkuar protestës që po mbahet ditën e sotme përpara Kryeministrisë.

Ndonëse protesta e sotme para Kryeministrisë është organizuar nga vetë qytetarët dhe nuk është thirrur nga asnjë parti politike në vend, asaj i janë bashkuar dhe politikanë,  nje ndër të cilët është deputetja Vokshi.

Ajo shihet e shoqëruar nga miqtë dhe protestues të tjerë në mbështetje të kërkesave të qytetarëve të cilët janë revoltuar për ngritjen e çmimeve.

(E.H/Faxweb.al)

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë