Skip to content

Protesta përpara Ministrisë së Brendshme/ Përplasje mes protestuesve dhe efektivëve të policisë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ka nisur përplasja mes protestuesve dhe punonjësve të policisë përpara ambjenteve të Ministrisë së Brendshme.

 

Qytetyarët të revoltuar kanë kërkuar edhe të futen në ambjentet e brendshme të institucionit ndërsa janë ndaluar nga një kordon I uniformave blu.

 

Livestream

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë