Skip to content

Protesta/ Qytetarët ndezin qirinj në shkallët e Kryeministrisë (Pamjet)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Pas marshimit nga Ministria e Brendshme, qytetarët kanë ndezur qirinj si homazh për të miturën që u vra nga mjeti lundrues në Himarë.

 

Në dyert e kryeministrisë është vendosur edhe pankarta ku kërkohet dorëheqja e kryeministrit dhe ministrave.

 

Gazetarja e Vizion Plus Enkeleda Mema raporton nga bulevardi se protestuesiot bëjnë thirrje për drejtësi ndrsa kërkojnë të merren masa që raste të tilla të parandalohen.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë