“Edi Rama ikën vetëm me aksion, vetëm me përmbysje. Doktor po ju them, që nuk ka zgjedhje tjetër veç protestave deri në përmbysjen e plotë. Ju lutem doktor ia u kërkoj këtë në emër të gjithë burrave dhe grave”, tha demokrati.

“Ju siguroj që jam absolutisht dakord me ju dhe dua që t’iu informoj që para 10 ditësh një biznesmen nga Mamurrasi më erdhi në zyrë dhe më tha “Sali ky nuk ikën nëse ne nuk betohemi për protestë 6 muaj rresht” ”, iu përgjigj Berisha.

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re