Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Është mbyllur protesta në Berat, Korçë dhe Durrës por policia në këto tre qytete ka nisur menjëherë ka shoqërimet e para në komisariat.

Burimet të Fax Neës nga Korça bëjnë me dije se deri në këto momente janë shoqëruar 7 persona të cilët akuzohen për bllokim i rrugës së paligjshme.

Bëhet me dije se në Durrës dhe në Berat policia ka ndaluar qytetarët, ndërsa protestuesit janë zhvendosur drejt komisariateve duke kërkuar lirimin e tyre.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë