Partia Demokratike ka shpërndarë në faqen e saj zyrtare në facebook, një video-mesazh ku shfaqet kryeministri Rama në një nga mitingjet e fushatës elektorale në Tiranë.

Në fjalën e shkëputur gjatë fjalimit përpra patronazhistëve të kryeqytetit, Rama thotë se: “Kur votat të fillojnë të numërohen ju do ta kuptoni sepse, PS që ta marrni mirë vesh ju, nuk është Edi Rama”.

Është pikërisht ky fragent i shkëputur nga fjalimi i kryeministrit, ku PD atakon PS-në dhe thekson se PS nuk është Edi Rama, por Tom Doshi, Ilir Ndraxhi, Jurgis Çyrbja dhe Rahman Raja, tëcilët kanë ndikuar në manipulimin e zgjedhjeve të 25 Prillit.

Për t’ju bashkuar faqes sone në Facebook, klikoni like

loading…

/faxweb