Kryeministri Edi Rama gjatë një interviste në Berat, u ndal në shumë tematika. Ai theksoi rëndësinë që kanë pasur për qeverinë e tij, investimi tek infrastruktura e qyteteve. Rama pretendoi se gjatë qeverisjes së PD-së, Berati dhe Gjirokastra rrezikonin të shkëputeshin nga UNESCO, ndërsa sipas tij Partia Socialiste i kanë dhënë rëndësinë që meritojnë. “Nuk […]

The post “Pse duhet të sigurojë PS një mandat të tretë?”/ Rama: Nuk është për mua, por për të gjithë ata që duan të ecin përpara appeared first on Balkanweb.com – News24.