Skip to content

Pse Vuçiç i tha Scholz: “Më fal, mos u zemëro!”?

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

“Kjo është biseda jonë e tretë dhe unë i jam pafundësisht mirënjohës që erdhi në Beograd dhe që mundi të fliste sinqerisht”, tha Vuçiç në fund të vizitës zyrtare të kancelarit gjerman, duke shtuar: “Ajo që njerëzit në Serbi dhe Gjermani mund ta kapërcejnë lehtësisht është se të dy vendet po bashkëpunojnë gjithnjë e më […]

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë