Publikohen emrat e delegatëve të Beratit që firmosën për Kuvendin Kombëtar, dalin kundër dy deputetët e PD

Screenshot_11-1.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Mesditën e sotme janë lexuar emrat e delegatëve që kanë firmosur për Kuvendin Kombëtar të 11 dhjetorit për qarkun e Beratit.

Kundër kryetarit të degës Berat, Gazmend Azizi, dy deputetet e Beratit Tomor Alizoti dhe Kasem Mahmutaj. 63% e delegatëve kanë firmosur për mbajtjen e Kuvendit dhe sipas verifikimeve të tyre, delegatët janë 100% dakord për thirrjen e saj.

“Kanë firmosur nga 198 delegatë, 125 ose 63% të delegatëve. Nga kryesia kanë firmosur 23 veta nga të cilat janë: Agron Isufi, Bledar Seiti, Kreshnik Kurti, Ervis Shpata, Laura Doko, Ilir Shqapa, Erion Liko”

Vijon…

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë