Njoftim nga Autoriteti Rrugor Shqiptar:
“Punimet në rrethrrotullimin e nyjes së TEG-ut kanë hyrë në një fazë të re do të fillojnë punimet për nënkalimin e aksit kryesor
Duke filluar nga nesër datë 30.04.2022 trafiku i makinave do të spostohet në rampat anësore hyrëse dhe dalëse të rrethrrotullimit.
Hyrja në TEG do të bëhet me një sens lëvizje, vetëm hyrje.
Dalja do të bëhet nga mbrapa TEG-ut në anën veriore.
Kërkojmë mirëkuptimin e përdoruesve të rrugës dhe drejtuesve të mjeteve”

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re