Gazetari Aleksandër Çipa, i ftuar në emisionin ‘Pushteti’ në FaxNews mbrëmjen e sotme, evidentoi pikat e forta të Lëvizjes Socialiste për Integrim të cilat mund t’I sigurojnë një sukses dhe rritje të mëtejshme në zgjedhjet e 25 Prillit. Çipa theksoi se energjia e LSI-së në atakimin e qeverisë si dhe futja e një diskursi mbi …/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re