Skip to content

Qëllohet për vdekje brenda makinës së saj aktorja e njohur 22 vjeçare, shoqëruesi përfundon në spital

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Aktorja 22-vjeçare Jonshel Alexander është qëlluar për vdekje në Luiziana.

Bëhet me dije sipas mediave të huaja se 22-vjeçarja dhe një burrë u qëlluan brenda një automjeti në New Orleans dhe u shpall e vdekur nga autoritetet në vendngjarje.

Ndër të tjera mësohet se personi me të cilin ndodhej në automjet 22-vjeçarja është dërguar në spital, ku po merr ndihmën mjekësore.

Në moshën 12-vjeçare, Alexander luajti personazhin Joy Strong në filmin “Beasts of the Southern Wild”.

Kujtojmë se filmi fitoi Çmimin e Madh të Jurisë në Festivalin e Filmit Sundance dhe u nominua për katër çmime Oscar.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë