Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Policia ka vene ne pranga 55-vjeçarin qe qelloi me arme zjarri nje dite me pare ne Berat.

 

 

Mesohet se 55-vjeçari pas nje konfliktu per motive te dobeta ka marre armen dhe ka qelluar ne ajer.

 

 

Gjithashtu eshte proceduar penalisht vellai i te arrestuarit, pasi arme e gjahut rezulton te jete e regjistruar ne emrin e tij.

 

 

Ne pranga u vu edhe 25-vjeçari me te cilin u konfliktuar i arrestuari, pasi nuk ka kallezuar rrethanat e ngjarjes.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re