Skip to content

Qindra qytetarë ndezin qirinj në nderim të tre viktimave në Deçan

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Qindra qytetarë janë bërë bashkë në nderim e kujtim të tre viktimave që humbën jetën mbrëmjen e djeshme në Gllogjan, pas një sulmi me armë nga një person ende i paidentifikuar nga autoritetet.

Si pasojë e të shtënave me breshëri automatiku në drejtim të autobusit që transportonte nxënës, humbën jetën shoferi dhe dy të rinj, një djalë dhe një vajzë.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë