Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Menjëherë pasi Jeff Bezos zbarkoi në Itaka me superjahtin e tij prej 500 milionë dollarësh “Koru”, e fejuara e tij njoftoi një donacion të përbashkët për Hawaii-n që digjej. Lauren Sanchez ka bërë një postim në Instagram, në të cilin thotë se së bashku do të ndajnë 100 milionë dollarë për zjarret në Hawaii dhe […]

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re