Ra në kontakt me rrymën elektrike, elektriçisti ia doli të shpëtonte, momenti kur zjarrfikësit e zbresin nga shtylla e tensionit

shpeton.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

 

Pasi zjarrëfikësi i cili ra në kontakt sot me rrymën në Paskuqan u dërgua në spital, në rrjet po qarkullon videoja e momentit kur ai është shpëtuar nga kolegët e tij në një nga shtyllat e tensionit të lartë.

Zjarrëfikësit e Institutit shihet teksa e zbresin 55-vjeçarin poshtë dhe fatmirësisht ai tashme është jashtë rrezikut për jetën dhe është në gjendje të mirë shëndetësore.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë