Kryeministri Edi Rama u kthye në Shqipëri pas vizitës së tij dyditore në Turqi.
Para zbritjes nga avioni Rama fotografoi pamje të Fushë-Krujës dhe e postoi në rrjetin e tij social Facebook.

Mbishkrimi në postim:

Fushë-Krujë, duke u kthyer nga Stambolli për Tiranë😍