Kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama do të mbledhë Asamblenë Kombëtare online ditën e sotme.

Mbledhja e Asamblesë së PS do të zhvillohet në orën 17:30 dhe fokusi do të jetë tek organizimi i brendshëm i partisë dhe riorganizimin partiak në bazë.

Kryeministri Edi Rama do të jetë në seli bashkë me drejtuesit politikë të qarqeve.

“”

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re