Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në Instagram ka bërë publike dhe dhuratën e ardhur nga klubi i tij i zemrës, Juventusi. Pa specifikuar se nga kush, Rama zbulon se ekipi i bardhezi i ka dhuruar një bluzë me numrin 3, për t’i uruar fitoren e mandatit të tretë.

Në postimin e tij Rama, thumbon tifozët e Interit, por duket se më shumë e ka me kundërshtarët politikë, ku i kërkon se si kampion që janë të marrin shembull nga vetë ai dhe të kenë respekt për të mundurin.

Postimi në Isnstagram: Ja edhe urimi nga Juvja për Mandatin e Tretë

# GrazieJuve *ju interistat silluni mirë se jeni kampionë tani, merrni shembull nga unë, kini respekt për të mundurit

Për t’ju bashkuar faqes sone në Facebook, klikoni like

loading…

/faxweb