Home SHQIPERIA Rama në Presidencë/ Takim informal me Bajram Begaj

Rama në Presidencë/ Takim informal me Bajram Begaj

0
Rama në Presidencë/ Takim informal me Bajram Begaj

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Kryeministri Edi Rama mbërriti këtë të hënë në Presidencë për një takim informal me Presidentin e vendit, Bajram Begaj.

 

Fillimisht u pa automjeti i kryeministrit në hyrje Presidencës ndërsa nuk zgjati shumë dhe takimi përfundoi.

 

Rama e Begaj u panë të dalin nga rezidenca duke biseduar me njëri- tjetrin.

 

Nuk dihet arsyeja e takimit apo diskutimet që janë zhvilluar midis dy krerëve të shtetit.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë