Rama: Nuk ka më Shqipëria ”tokë e zanun”, do çojmë dy satelitë në orbitë dhe do ju kontrollojmë

edi-rama.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Rama:

Do çojmë dhe satelit në orbit, kur të shikoni satelitët Shqipëria në orbit… Do jenë 2 satelit Albania 1, dhe Albania 2, se për në Shqipëria nuk është tokë e zanun, se ju nga 7 mrekulli që ka bota, të 8 e bëtë ju.

Na keni lënë një situatë që patjetër do kohë dhe durim, por që do ti çojmë edhe satelitët në orbit, jo mandatin tjetër jo, por vitin e ardhshëm.

Ju qeshni se të qeshurën e keni program partie, ne do të çojmë dy satelitët në orbit që tiu kontrollojnë aty.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë