Home SHQIPERIA Rama nxjerr pamjet nga Rally Albania: 330 garues përshkuan 1900 km

Rama nxjerr pamjet nga Rally Albania: 330 garues përshkuan 1900 km

0
Rama nxjerr pamjet nga Rally Albania: 330 garues përshkuan 1900 km

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Kryeministri Edi Rama këtë të martë ka publikuar një video nga garat Rally Albania.

 

Kreu i qeverisë shkruan se 330 garues nga 26 shtete të ndryshme përshkruan mbi 1900 kilometra.

 

“Dhe me këta 330 garues nga 26 shtete, të cilët përshkuan mbi 1900 kilometra në vijën spektakolare DURRËS – DRAGOBI – POGRADEC – BERAT – TIRANË, duke i dhënë jetë aventurës me numrin më të madh të pjesëmarrësve në historinë e “Rally Albania”, ju uroj një ditë të mbarë”, u shpreh Rama në Facebook.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë