Kryeministri Edi Rama ka mbërritur pak minuta më parë në Fier, ku do të ndalojë në një nga qendrat ku po kryhet procesi i vaksnimit të mësuesve. Siç edhe shihet në pamjet e siguruara nga Fax News, Rama është shoqëruar nga një numër i madh personeli sigurie, dhe gazetarët nuk janë lejuar që të afrohen.

Vijon…

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re