Skip to content

Rasti i pabesueshëm: në pus për më shumë se 100 orë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ekipet e shpëtimit në Indinë qendrore arritën të shpëtonin një djalë 10-vjeçar.

Sipas BBC, djali në rrethana ende të pasqaruara ra në një pus duke qëndruar aty i bllokuar për pesë ditë.

Operacioni ishte i ndërlikuar.

Rahul Sahu, në fakt, ka dëmtime të dëgjimit dhe të folurit.

Ai gjithashtu duhej të merrte oksigjen gjatë aksionit. /tesheshi.com/

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë