Skip to content

“Rebeli” i BE-së, krah të zhgënjyerve me BE-në

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Brukseli dhe çdo kryeqytet në Evropën Perëndimore duhet të kuptojnë se së shpejti do të jetë e vështirë të flitet për sigurinë në Evropë pa integrimin e Ballkanit Perëndimor në Bashkimin Evropian, deklaroi ministri i Jashtëm hungarez Peter Szijjarto, pas samitit BE-Ballkani Perëndimor. Ai në profilin e tij në Facebook ka thënë se vendimet e […]

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë