Ekziston një recetë natyrale e cila mundëson largimin e toksinave dhe krijimin e një sistemi imunitar të fuqishëm.

Vaji i ullirit ka shumë benefite por kombinimi me lëngun e limonit është një “armë” më e fuqishme për të luftuar kundër viruseve dhe bakterieve dhe i sjell energji trupit tuaj.

Gjithashtu, pastron organizmin nga toksinat dhe ndihmon në largimin e rrathëvë të zinj që krijohen nën sy. Është një recetë e mirë edhe për sistemin tretës, dhe mund të përdoret edhe për humbjen e peshës.

Receta
Përzieni një lugë të lëngut të limonit dhe 1 lugë vaj ulliri.Konsumoni këtë përzierje çdo mëngjes në lukth të zbrazët të paktën për 1 muaj. Pas konsumimit të kësaj, mund të hani mëngjes si gjithmonë.
/shkollaeshendetit.com

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re