Kryetari i PD, Lulzim Basha ka publikuar një video nga tryeza e parë në Tiranë për Reformën Territoriale.

 

Basha thekson se përmes nismës së PD, për të filluar punën për reformën e re territorial, kanë për detyrë t’iu japin njerëzve një qeverisje vendore më pranë tyre.

 

“Përmes nismës së Partisë Demokratike për të filluar punën për reformën e re territoriale në Kuvendin e Shqipërisë, ne kemi për detyrë t’iu japim njerëzve një qeverisje vendore më pranë tyre dhe vetëm në shërbim të tyre”, shkruan Basha.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re