Forcat RENEA kanë zbarkuar pasditen e sotme në Elbasan dhe në Peqin.

 

Mësohet se janë kryer kontrolle nëpër shtëpi dhe biznese për kapjen e të shpallurve në kërkim në operacionin “Plumbi i artë”.

 

Ndërkohë bëhet me dije se deri tani janë shoqëruar 10 persona.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re