RENEA ka zbarkuar në qytetin e Elbasanit mbrëmjen e kësaj të hëne.

 

Burime për Vizion Plus bëjnë me dije se po zhvillohen kontrolle në qytet dhe zonat periferike.

 

Kontrollet po zhvillohen për kapjen e personave të kërkuar nga drejtësia.

 

Në shënjestër të policisë janë vënë kryesisht mjetet luksoze dhe të dyshimta.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re