Dita e hënë e 23 shtatorit pritet të karakterizohet nga mot i qëndrueshëm në të gjithë qarqet ku priten edhe reshje lokale në disa zona.

 

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet 19 / 30 °C, në vendet e ulëta 18 / 33 °C dhe në vendet malore 13 / 27 °C.

 

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare në të gjithë vendin.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re