Skip to content

Reshje shiu dhe dëborë/ Moti i keq përfshin vendin

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Moti i keq ka përfshirë vendin ditën e sotme.

 

Kjo e hënë ka sjellë reshje të dendura shiu në të gjithë vendin, ndërsa po ashtu priten reshje dëbore në zonat verilindore dhe juglindore. Moti i keq do të vijojë deri mëngjesin e ditës së nesërme.

 

Sa i përket temperaturave, është regjistruar një ngritje e lehtë në mëngjes, por pritet të ketë ulje temperaturash gjatë orëve të mesditës. Pavarësisht reshjeve të dendura të shiut, momentalisht nuk paraqiten probleme në vend.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë