Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Reshje të shumta shiu shoqëruar me erë të fortë kanë përfshirë pothuajse gjithë juglindjen e vendit.

 

Nga era është thyer një nga degët e pemëve shumëvjeçare buzë liqenit të Pogradecit që për fatin e mirë nuk ka rrezikuar jetën e kalimtarëve.

 

Është dashur ndërhyrja e punonjësve të ndërmarrjes së shërbimeve të bashkisë për normalizimin e situatës në shëtitoren kryesore të këtij qyteti e cila në këtë stinë vere ka qarkullim të vazhdueshëm të turistëve, por dhe banorëve pogradecarë.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re