Skip to content

Reshjet e shiut ndikojnë për aksidentet në vend, makina kthehet përmbys si pasojë e lagështirës në aksin Gjirokastër-Tepelenë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Aksident në rrugën nacionale Gjirokastër-Tepelenë në vendin e quajtur shkalla e zezë , që është edhe segmenti me problamtik sa herë kemi rreshje shiu. Një automjet është kthyer përmbys.

Ndërsa në vendngjarje ka mbërritur policia qe po kryen hetimet. Dyshohet se makina te kete rreshqitur si pasoje e lageshtires dhe shpjetesise , automjeti tip benz. Drejtuesi i automjetit ne gjendje te mire shendetsore.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë