Home SHQIPERIA ‘Riciklohet’ edhe Afrim Qëndro, ja posti i rëndësishëm që i është besuar nga Rama

‘Riciklohet’ edhe Afrim Qëndro, ja posti i rëndësishëm që i është besuar nga Rama

0
‘Riciklohet’ edhe Afrim Qëndro, ja posti i rëndësishëm që i është besuar nga Rama

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ish nënkryetari i bashkisë së Vlorës dhe Afrim Qëndro i cili ka mbajtur më parë edhe postin e kreu të ARRSH, ka marrë një tjetër post nga kryeministri Edi Rama.

Pas dorëheqjes së tij nga posti i nënkryetarit të bashkisë së Vlorës, ai u shpreh se kjo vinte pasi kishte detyra të tjera për të kryer në Tiranë dhe vetëm pak momente më parë është konfirmuar lajmi se ai do të jetë në krye të prefekturës së Tiranës.

Vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë