Rifillon ndeshja Shqipëri- Poloni, paralajmërimi: Nëse 1 shishe tjetër hidhet, ndeshja mbaron!

Screenshot_91.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ka rinisur pas disa minutash pezullimi, ndeshja mes Shqipërisë e Polonisë. Gjyqtarët kanë paralajmëruar se edhe nëse një shishe tjetër hidhet në fushë, ndeshja mes Polonisë e Shqipërisë do të përfundojë menjëherë.

Është për të ardhur keq që një ndeshje kaq e zjarrtë dhe një stadium i mbushur plot, shuhet pikërisht për shkak të disa veprimeve të papërgjegjshme që me siguri do t’i kushtojnë kombëtares sonë.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë