Home SHQIPERIA Roskovec, bashkëshorti plagos gruan me thikë

Roskovec, bashkëshorti plagos gruan me thikë

0

Një ngjarje e rëndë tronditi Roskovecin paraditen e kësaj të mërkure. Një 53 vjeçare rrezikon jetën, pasi është qëlluar me thikë nga bashkëshorti i saj, 56 vjeç.
 
Sipas policisë, 53 vjeçarja ndodhet në spitalin rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.
 
Ende nuk dihet shkaku që çoi 56-vjecarin të ndërmerrte këtë veprim të rëndë.
 
Ndërkohë ai është arrestuar dhe është dërguar ne ambientet e policisë.