Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Dhuna në familje është një fenomen i përsëritur në vendin tonë.

Së fundmi një 58 vjeçar është vënë në prangat e policisë së Tiranës pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij dhe dy nuseve të djemve.

“58 vjeçari, banues në Tiranë, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij dhe dy bashkëshorteve të djemve të tij”, thuhet në njoftimin e policisë. /

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re