Skip to content

“Rreth e rreth përqak, globi rrotullohet”/ Braçe ironi me shkarkimin e Ahmetajt?!

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Pasi ndryshimet në qeveri u komunikuan nga kryeministri Edi Rama në Twitter, reagimi i parë erdhi nga brenda familjes socialiste.

 

Ish numri dy i qeverisë Erion Braçe duket se i dedikon një postim në facebook Arben Ahmetajt. Mbi foton që tregon perëndimin e diellit, deputeti socialist shkruan:

 

“Rreth e rreth përqak, globi rrotullohet. Ditë me ditë rrotullohet”.

Kujtojmë se në ditën e fundit si zëvendëskryeministër, Erion Braçe publikoi këtë video ky karrigia ishte e rrëzuar dhe mes të tjerash shkruante se nuk hyri si hajdut dhe nuk doli si hajdut.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë