Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Në mënyrë që presidenti amerikan, Joe Biden, të hipë më lehtë në Air Force One, avioni presidencial po ndërron shkallët. Gjatë dy viteve të fundit, imazhet dhe videot kanë bërë xhiron e presidentit 80-vjeçar të SHBA-së duke bërë salto teksa ngjitej shkallët e avionit presidencial. Zyrtarët në Shtëpinë e Bardhë menduan se diçka duhej bërë, […]

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re