Skip to content

Rrëzohet kamioni në pikën e grumbullimit të inerteve, vdes shoferi

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

 

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur gjatë natës në zonën e Mallakastrës.

Burime nga policia bëjnë me dije se gjatë natës, në fshatin Mollaj, Ballsh, në një pikë të grumbullimit të inerteve, është rrëzuar mjeti tip “Man” me drejtues shtetasin Ferdi Metushi, 59 vjeç, banues në Boçovë, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Deri tani nuk dihen ende shkaqet e këtij aksidenti me pasoja fatale për jetën e dejtuesit të kamionit.

Policia njofton se grupi hetimor ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksientit.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë