Dy adoleshentë janë përfshirë në një sherr, duke goditur njëri-tjetrin këtë mbrëmje në Kamëz.

Sherri, shkaqet e të cilit nuk dihen, ka ndodhur në ambientet e një lokali.17-vjeçari me iniciale R.S. dhe 18-vjeçari me iniciale A.D. janë konfliktuar dhe si pasojën e plagëve të marra janë dërguar në spital.

 

Kamzë/Informacion paraprak

 

Më datë 27.01.2023, në Kamzë, në një lokal, shtetasit A. D., 18 vjeç, dhe R. S., 17 vjeç, janë konfliktuar me sende të forta, me persona ende të paidentifikuar.

 

Si pasojë e konfliktit, shtetasit A. D., dhe 17-vjeçari, janë dëmtuar dhe ndodhen në spital ku po marrin ndihmën mjekësore.

 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e personave të përfshirë në konflikt.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re