Home SHQIPERIA Rrihte vazhdimisht bashkëshorten dhe 2 fëmijët e mitur, arrestohet 52 vjeçari në Durrës

Rrihte vazhdimisht bashkëshorten dhe 2 fëmijët e mitur, arrestohet 52 vjeçari në Durrës

0
Rrihte vazhdimisht bashkëshorten dhe 2 fëmijët e mitur, arrestohet 52 vjeçari në Durrës

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një shtetas 52 vjeçar me inicialet G.S banues në Xhafzotaj të Durrësit, pasi akuzohet se ka dhunuar fizikisht bashkëshorten e tij dhe 2 fëmijët e mitur përkatësisht 13 dhe 15 vjeç.

Njoftimi i Plotë:

Durrës

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Durrës, arrestuan për veprën penale “Dhuna në familje” shtetasin:

G. S., 52 vjeç, banues në Xhafzotaj, Durrës, pasi ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj bashkëshortes së tij dhe fëmijëve të tij të mitur, 13 dhe 15 vjeç.

Materialet kaluan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Durrës, dhe Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Krujë për veprime të mëtejshme.

(B.V/Faxweb.al)

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë