Skip to content

Rrihte vazhdimisht gruan dhe djalin e tij, arrestohet ‘babai dhunues’

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

 

Sarandë

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë, arrestuan në flagrancë për veprën penale “Dhuna në familje”,shtetasin Th.V.,51 vjeç, banues në lagjen Nr.3 Sarandë, sepse ka ushtruar dhunë fizike ndaj djalit dhe bashkëshortes së tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Sarandë, për veprime të mëtejshme.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë