Skip to content

Rriten temperaturat, reshjet në formën e rrebesheve dhe me rrufe

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Kete te diel e deri të hënën në mesditë reshjet do të jenë në formën e rrebesheve me rrufe kryesisht në veriperëndim të territorit. Reshjet e dobta të borës do të prekin alpet.

Era do të fryjë nga kuadrati i jugut e lehtë e hera herës mesatare.

Përkohësisht në momentet me shtrëngata e vrullshme. Era e ngrohtë do të sjellë rritje të temperaturave si dhe shkrirje graduale të dëborës.Valëzimi në dete i forcës 4 dhe 5 ballë.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë