Rritje e lehtë e Dollarit, Euros, Paundit dhe Frangës/ Njihuni me këmbimin valutor për ditën e sotme

one-right-now.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Dollarit, Euros, Paundit Britanik dhe Frangës Zvicerane.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 106.8 Shitet 107.7

Euro: Blihet 121 Shitet 121.7

Paundi Britanik : Blihet 144 Shitet 145.3

Franga Zvicerane: Blihet 116 Shitet 116.9

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë