Skip to content

Rudina Dembacaj lumturohet nga gjesti i Mark Frrokut: O jeta ime!

  • 08/03/202008/03/2020

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Moderatorja Rudina Dembacaj ka treguar nëpërmjet postimeve në Instagram atmosferën e krijuar në restorantin e saj me rastin e festës së gruas. Ajo duket se është lumturuar shumë nga gjesti i partnerit të saj Mark Frroku i cili ka i dhuruar disa buqeta me lule zonjave të pranishme në festë.

Sigurisht një buqetë të tillë e ka marrë edhe Rudina nga partneri i saj e cila për ta falenderuar i shpreh disa fjalë shumë të bukura dashurie.

Ajo i drejtohet Markut me fjalët:O jeta ime!

Rudina dhe Mark Frroku u përfolën shumë në media për lidhjen e tyre por duket se çifti po e shijon pafund dashurinë e tyre.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë