Sali Berisha bën denoncimin e “fortë” për Florenc Hoxhën: Zotëron parcela me kanabis në Devoll, ka futur njerëz nga Fushë-Kruja!

Screenshot_10.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

“Ka përtej tyre që mbahen skllevër nga këta mercenarë që janë në selinë e PD-së ka të tjerë që janë të lidhur me krimin në Lulzim Bashën. Numri i tyre ishin 25-30 vetë nuk kishte më shumë, ata janë shkëputur dhe prej disa kohësh jetojnë në bunker. Ka brenda një ish–krytepolic bashkiak që është i lidhur me botën e trafiqeve, Florenc Hoxha ai është komandanti i Lulzim Bashës. Florenc Hoxha ka parcela me kanabis nw njw fshat nw Devoll, aty nuk ka asnjë banorë por vetëm fusha me hashash”, tha Slai Berisha.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë