Apeli i GJKKO-së do të marrë sot vendimin për kërkesën e kryetarit të PD-së dhe dhëndrit të tij, Jamarbër Malltezi për ndryshimin e masës së sigurisë.

Vendimi do të jepet në orën 12:00 nga gjyqtarja Ilirjana Olldashi.

Seanca e sotme në Apelin e GJKKO është për informacionin 2 mujor.

SPAK kërkon që Sali Berisha të qëndrojë në arrest shtëpie ndërkohë që avokatët kërkojnë ndryshim masë.

“”

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re